Yaşamak İstediğim Hayat HD İzle

11-12-2013


Kalan Süre :
Reklamı Geç
Film Bilgileri
Yaşamak İstediğim Hayat HD İzle
4.377
Aksiyon, gerilim filmi tarzındaki "Yaşamak İstediğim Hayat" sinemasında; Daisy o yaz yalnızca dinlenmek ve kafasını rahatlatma planlarıyla Amerikadaki akrabalarının yanına gelmişti. Fakat çekici Edmund'a karşı koyamadı ve aşık oldu, yakınlaşmalar yaşadıkları sırada avrupadan savaş haberleri baş gösterdi, Daisy'nin memleketi olan İngiltere bu nükleer felaket olabilecek savaşın baş aktörlerinden birisiydi, Yaşamak İstediğim Hayat HD izleme seçeneğiyle sitemizden yayında iyi izlemeler.
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Yaşamak İstediğim Hayat HD İzle "
  1. Ezgi!!!! 20 Aralık 2013, 09:39 -

    İradenizi ne için kullanırsınız ? Peki hayatta ki amacınız ne ? Bunların hepsi bir anda nasıl değişir ? Film bunların hepsini çok güzel işlemiş öyle ki filmde sizi içine çeken bir şeyler var kesinlikle kaliteli bir yapım, izlenmesini tavsiye ederim.

  2. selinnn 20 Aralık 2013, 09:37 -

    Çok güzel bir film olmuş insan hayatının neler üstüne kurulu olduğu ve bunların nasıl çabucak değişebileceğini hayatta kalmak için neler yapabileceğinizi gösteriyor.

  3. Ezgi!!!! 20 Aralık 2013, 09:31 -

    Kesinlikle çok güzel bir film sizi içine çekiyor bir çok gönderme ve sembol var diyebiliriz iradenizi ne için kullandınız ? hayatta ki amacınız ne ? ya hepsi bir anda değişirse işde bu filmde bunların hepsi var . Kaliteli bir yapım izlemenizi tavsiye ederi.