Yargıç Türkçe Dublaj Full İzle

6
( Yüksek Kalite ) Tek Part Ok.ru Tek Part FragmanYorum yap


8.219
Film Bilgileri
Yargıç Türkçe Dublaj Full İzle
Hank, annesinin cenazesine katılmak üzere, doğup büyüdüğü kasabaya yıllar sonra gider… Burada Hank aslında annesinin cineyete kurban gittiğini öğrenir… Hank cinayeti çözmeye, atdınlatmaya çalışacaktır… Bu esnada yıllar önce annesinden boşanmış Alzhemier hastası olan babasına rastlar… Tüm sorularının cevabı babasında gizlidir. İyi Seyirler.

Tür: 2014 Filmleri, Drama Filmleri, Gerilim Filmleri, Yabancı Filmler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Yargıç Türkçe Dublaj Full İzle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Semih - 2 sene önce demiş ki:

    Film gerçekten çok güzel fakat filmi ilk açtığınızda çıkan filmin konusunu anlatan şu yazıda ; ”Hank, annesinin cenazesine katılmak üzere, doğup büyüdüğü kasabaya yıllar sonra gider… Burada Hank aslında annesinin cineyete kurban gittiğini öğrenir… Hank cinayeti çözmeye, atdınlatmaya çalışacaktır… Bu esnada yıllar önce annesinden boşanmış Alzhemier hastası olan babasına rastlar… Tüm sorularının cevabı babasında gizlidir. İyi Seyirler.” sadece Hank ismi doğrudur. Filmin konusuyla hiç bir alakası yoktur. Bunun haricinde film olağan üstü güzelliktedir. Ailenizle veya kendinize zaman ayırıp izlenebilecek bir filmdir. Bilginize şimdi iyi seyirler.

  2. KEREM - 2 sene önce demiş ki:

    Çok güzel bir hikayenin muhteşem oyunculuklarla buluşmasıyla tadına doyum mümkün olmayan bir yapıt. Flimi çekenler kadar bizlere sunma emeğini gösteren film izle ailesine sonsuz teşekkürler.