Yargıç Türkçe Dublaj Full İzle

26-01-2015


Kalan Süre :
Reklamı Geç
Film Bilgileri
Yargıç Türkçe Dublaj Full İzle
8.441
Hank, annesinin cenazesine katılmak üzere, doğup büyüdüğü kasabaya yıllar sonra gider… Burada Hank aslında annesinin cineyete kurban gittiğini öğrenir… Hank cinayeti çözmeye, atdınlatmaya çalışacaktır… Bu esnada yıllar önce annesinden boşanmış Alzhemier hastası olan babasına rastlar… Tüm sorularının cevabı babasında gizlidir. İyi Seyirler.
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Yargıç Türkçe Dublaj Full İzle "
  1. Semih 6 Şubat 2015, 17:43 -

    Film gerçekten çok güzel fakat filmi ilk açtığınızda çıkan filmin konusunu anlatan şu yazıda ; ”Hank, annesinin cenazesine katılmak üzere, doğup büyüdüğü kasabaya yıllar sonra gider… Burada Hank aslında annesinin cineyete kurban gittiğini öğrenir… Hank cinayeti çözmeye, atdınlatmaya çalışacaktır… Bu esnada yıllar önce annesinden boşanmış Alzhemier hastası olan babasına rastlar… Tüm sorularının cevabı babasında gizlidir. İyi Seyirler.” sadece Hank ismi doğrudur. Filmin konusuyla hiç bir alakası yoktur. Bunun haricinde film olağan üstü güzelliktedir. Ailenizle veya kendinize zaman ayırıp izlenebilecek bir filmdir. Bilginize şimdi iyi seyirler.

  2. KEREM 27 Ocak 2015, 01:19 -

    Çok güzel bir hikayenin muhteşem oyunculuklarla buluşmasıyla tadına doyum mümkün olmayan bir yapıt. Flimi çekenler kadar bizlere sunma emeğini gösteren film izle ailesine sonsuz teşekkürler.