Lucy Türkçe Dublaj Full İzle

22-11-2014


Kalan Süre :
Reklamı Geç
Film Bilgileri
Lucy Türkçe Dublaj Full İzle
18.243
Tayvan'ın başkenti Taipei'nin suça batmış yeraltı dünyası sokak çeteleri, mafya ve işbirlikçi polisler tarafından yönetilirken en aktif ticaret, uyuşturucu ağı üzerinden yürütülür. Eğlenmeyi seven, sıradan bir genç kadın olan Lucy, birkaç gece beraber takıldığı Richard yüzünden kendisini bir anda en azılı uyuşturucu şebekelerinin içerisnde bulur kendisini. Vücudunun içine kurye olması için yerleştirilen yeni bir tür sentetik uyuşturucu, beklenmedik bir şekilde Lucy'nin vücuduna nüfuz edip kanına karışmaya başlayınca mucizevi bir durumla yüzleşir. Lucy'in damarlarında dolaşan kimyasallar, ona insanüstü yetenekler kazandırmıştır! Artık akıl okuma, telekinezi ve acıyı hissetmeme gibi güçlere sahip olan genç kadın beyinin tüm algı kapılarını sonuna kadar açacaktır. İyi Seyirler.
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Lucy Türkçe Dublaj Full İzle "
 1. esra16 6 Haziran 2015, 17:13 -

  Allah biliyor ki darwin’in türlerin kökeni isimli kitabını okumamışsındır bile. Evrim konusunda caner taslaman, mustafa öztürk, sinan canan gibi bilim insanlarını takip etmenizi öneririr. Evrimle ilgili oturumlar düzenlediler ve İslami bir bakışla değerlendirdiler. Bilgi olsun diye söylemek istedim.

  Söz filme gelecek olursa, güzel bir film. İzlemeye değer.

 2. ilhan 17 Aralık 2014, 05:07 -

  guzel bir film seyretmemize imkan veren lere tesekkurler kolay gelsin . ilhan

 3. basas 24 Kasım 2014, 18:13 -

  bu film neden çevrilmiş biliyormusun.insanların aklını çelip,güya darwin teorisini ve Allah yoktur demeye çalışıyorlar.böyle mucizeleri ancak ALLAH C.C yapabilir.iman etmeyen cennete giremeyecek.LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDURRESULULLAH.DEMEYEN CENNETE GİREMEYECEK.