Gel Ve Gör izle – Come and See Türkçe Dublaj FULL HD

30
( Yüksek Kalite ) Tek Part OKRU Tek Part OP Part 1 Part 2 FragmanYorum yap


43.222
Film Bilgileri
Gel Ve Gör izle – Come and See Türkçe Dublaj FULL HD
Alman işgalindeki Beyaz Rusya'da yaşayan bir gencin anarşistlere katılması çerçevesinde savaş eleştirisi yapan Gel Ve Gör, Alman işgalinin yarattığı maddi ve manevi yıkımı gözler önüne koyar.

Tür: En İyi Filmler, Savaş Filmleri, Yabancı Filmler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Gel Ve Gör izle – Come and See Türkçe Dublaj FULL HD” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. babatürko - 3 sene önce demiş ki:

  coooooooooooook kötü kardeşim neden tartışıyorsunuz bence cccccccoooooooooooooook kötü ama bu benim izleyişim benim düşüncem mesela dün izlediğim flimin benden önce ki arkadaş yorumunda vakit kayybı yazmıştı 2 saat 10 dakikalık flim için ben izledim bayıldım süper bir dram ansızın anlamaya başladığınız da sizi şaşırta bir final hoşuma gitti ama bu flim o dönem deki sovyet rusya sının propaganda sı
  sanat değeri varmı bilmem ama benim için yok başlangıçç muğlak sonuç muğlak ben sevmedim izleyip desevecek ola varsa buyursun

 2. chihiro chan - 3 sene önce demiş ki:

  ivanın çocukluğuna bile kötü diyen birinin söylediklerine asla itibar edilmez sinema dersi olarak okutulan tarkovsky gibi bir yönetmenin başyapıtı asla kötü olamaz. olsa olsa holiwood filmleriyle büyüyen sanattan anlamayan birinin yorumunda kötülenebilir. kaldı ki askerin türküsünü falan hiç söylemeyeceğim. bu filmi bilmem izlemedim henüz önce yazayım dedim çünkü yapılan yorum çok canımı sıktı. böyle sinema izleyicisi olunmaz ki.

 3. Lupo - 3 sene önce demiş ki:

  Rus’ların 2. dünya savaşına dair çekilmiş bütün filmlerini izledim,Bunlar arasında en iyileri diye adlandırılan >İvan’ın Çocukluğu,Askerin Türküsü,Leningrad Kuşatması,Kapıdaki Düşman,Tırmanış,ve Bu Gel ve Gör adlı Film,İnanın hepsini toplasanız Tek bir Film bile etmez,hepsi son derece berbat ,ne konu olarak,ne görsel olarak,hiç bir rus filminde aradığınız sinema keyfini bulamazsınız,İnanın bu kadar boşta gezen kalabalıkları bana verseler Cep telefonumun kamerası ile ruslardan daha iyi filmler çekerim,Film sitelerinde beş para etmeyen filmler için kullanılan “Zaman kaybı diye bir söz vardır,bana göre bu film ve tüm rus filmleri Zaman kaybından daha kötü ,boşuna izlemeyin ,demedi demeyin.Arıca unutmadan söyliyeyim- tabiki rusların 2.dünya savaşında 100’lerce ,1000’lerce film yapılacak hikayeleri vardır ama, rus sinemacıları bunu sinemaya aktaramadılar,gelişmiş dünya imkanlarından ve sanattan çok geri kaldılar,sebebi de olsa olsa tabiki 100 yıla yakın kominist bir rejimde aç, biilaç,ve özgürlüklerden, haklardan,ve tüm güzelliklerden yoksun olarak yaşamış olmalarıdır.adamların aktörlerinin oyuncularının sanatçılarının yüzlerinde bakışlarında bile kominizmin derin acılarının izleri sürmektedir ve bu yüzden rol yapamamaktadırlar.

 4. kalite - 4 sene önce demiş ki:

  Çok güzel bir savaş filmi acı,dram ve savaş hepsi bir arada.