Daha Yaklaş Türkçe Dublaj Full İzle

4
( Yüksek Kalite ) Tek Part Part 1 Part 2 Part 3 FragmanYorum yap


19.059
Film Bilgileri
Daha Yaklaş Türkçe Dublaj Full İzle
Dan, olum ilanlari yazarak hayatini kazanan, fakat yazarlik hedefi olan genc bir gazetecidir. Bir kaza sonucu tanistigi Amerikali Alice, genc adamin ilham perisi olmayı başarır. İyi Seyirler.

Tür: Drama Filmleri, Romantik Filmler, Yabancı Filmler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Daha Yaklaş Türkçe Dublaj Full İzle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Mehmet Gün - 2 sene önce demiş ki:

    Gel buyur, 1 saat 20. dakika oldu Türk filmlerinde olmayan saçmalıklar aldı yürüdü. Son kez benimle ol da boşanma belgelerini imzalayayım. Striptizcinin kocası da onu affetmiyor. E siz değil miydiniz evliyken birbirinizi aldatan, şimdi niye bu afra tafra. Bir o alıyor kucağa bir bu. Tamam bütün çılgınlıklar olabilir anlatı gereği. Nedir yani, modern erkeğin şişkin ya da ne bileyim ezik egosuyla ilgili bir durum mudur bu? Yoksa cinsellik ve meslekte başarılı olup olmama üzerinden bir güç gösterisi mi?

  2. Mehmet Gün - 2 sene önce demiş ki:

    İzlediğim en salak 10 film içine rahatlıkla girer. Kim niye hangi psikolojiyle anlamsız düşünce ve tavırlar içinde oluyor anlamadım. Önüne gelen önüne geleni düzüyor falan filan. Seviyor ama terk ediyor, peki çağdaş insanın hangi sorunlarıyla ilgili bu durum, yansıtılmak istenen nedir? Yaklaşık bir saat oldu, sadece ama sadece 2 karı ve 2 erkeğin repliklerinden oluşmuş koca 2 saate yakın süreye yayılmış yavşaklıklarla olmaz bu işler.